Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Оновлення форм звітності з ЄСВ: проект МінФіну
Держоргани інформують

Оновлення форм звітності з ЄСВ: проект МінФіну

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У зв’язку з прийняттям  Змін до ряду Законів України, виникла необхідність приведення у відповідність із Законом № 2464 чинної редакції Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 року № 435, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2015 року за № 460/26905.  У зв’язку із чим оприлюднено проект наказу «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Які ж новації запропоновані :

Додаток 4

Таблицю 1 Д4 доповнено новим розділом для розрахунку недоотриманих Пенсійним фондом сум від застосування пільгових розмірів єдиного внеску, сплачених роботодавцями за працюючих осіб з інвалідністю.

Додаток 5

Оновлена форма Д5 (подається ФОП та особами, які проводять незалежну діяльність, ) містить одну, уніфіковану, таблицю для всіх вищезазначених категорій платників. При цьому передбачено, що ФОП, які протягом звітного року змінювали систему оподаткування, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність і одночасно є ФОП, формують один Звіт з наявним титульним аркушем, який включає дві таблиці, в яких зазначається вид діяльності та обрана система оподаткування. 

Додаток 5 з типом форми «ліквідаційна» передбачено новий строк подання: 

  • для ФОП – протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності;
  • для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерських господарств – протягом 30 календарних днів з дня подання  заяви до органу доходів і зборів про зняття з обліку платника єдиного внеску.

Проект зазначеного нормативно – правового акта оприлюднений на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в мережі Інтернет (www.minfin.gov.ua) у рубриці «Проекти нормативно-правових актів» підрозділу «Проекти документів» розділу «Аспекти роботи».

Зауваження та пропозиції стосовно змісту нормативно-правового акту надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail:  homut@minfin.gov.ua , doroshkova@minfin.gov.ua

Державна регуляторна служба України, 01001, м. Київ-11,
вул. Арсенальна, 9/11, e-mail:  inform@dkrp.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

16 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Одинаково спокойно относятся к деньгам лишь мудрецы и бухгалтеры.

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: