Головна » Бухгалтеру » Консультації » Отримання електронних довірчих послуг
Консультації

Отримання електронних довірчих послуг

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Інформацію щодо режиму роботи, розміщення пунктів обслуговування (відокремлених пунктів реєстрації) користувачів Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС –  Головна/«Контакти»/«Пункти обслуговування» або Головна/«Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО»/«Пункти обслуговування».

Для отримання електронних довірчих послуг платник податків може звернутися до будь-якого відокремленого пункту реєстрації користувачів КН ЕДП ІДД ДПС. При цьому ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності.

Перелік документів, необхідних для отримання електронних довірчих послуг, наведено у розділі «Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО»  підрозділі «Підготовка документів та реєстрація».

Звертаємо увагу, що на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України, КН ЕДП ІДД ДПС здійснює надання електронних довірчих послуг лише за попереднім записом до відповідного відокремленого пункту реєстрації.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки
X