Taking too long? Close loading screen.
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » ПАТ "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави. Перехідний період починається з 19.12.16р.
Новини законодавства

ПАТ "Приватбанк" переходить у стовідсоткову власність держави. Перехідний період починається з 19.12.16р.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:4 хвилин
Print Friendly, PDF & Email
Кабінет Міністрів України на засіданні в неділю 18 грудня 2016 р. розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки і оборони України, Уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ "Приватбанк" у стовідсоткову державну власність.Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ "Приватбанк" та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.Ці дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки.Голова НБУ Валерія Гонтарєва, яка брала участь в засіданні Уряду, та Міністр фінансів Олександр Данилюк поінформували членів КМУ про те, що приватні акціонери Приватбанку звернулися до Уряду з пропозицією, аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником.Перехідний період починається з 19 грудня. Держава забезпечить плавний перехід, стабільну роботу цієї установи у звичному для її клієнтів режимі.В Уряді виходять із того, що ухвалене ним відповідальне рішення врятувало як Приватбанк, так і всю банківську систему.В понеділок о 8-30 ранку про деталі ухвалених рішень на спільній прес-конференції поінформують Міністр фінансів Олександр Данилюк та Голова  Нацбанку Валерія Гонтарєва.Уранці окремі заяви з цього приводу зроблять Президент України Петро Порошенко та Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
Інформація про те, що найбільший комерційний банк країни - "Приватбанк" - може бути націоналізовано, курсує на банківському ринку давно. У "Приватбанку" заявляли, що розмови про націоналізацію - атака на банк.Як повідомив «Інтерфаксу» перший заступник голови правління «ПриватБанку» Олег Горохівський, банк очолить колишній міністр фінансів України Олександр Шлапак. За словами Горохівського, акціонери звернулися до держави з проханням про націоналізацію через загрозу коштам клієнтів, що виникла внаслідок безпрецедентної інформаційної атаки на банк. Він також розповів, що за останній тиждень «ПриватБанк» видавав клієнтам понад 2 млрд гривень в день через банкомати і продовжує повністю виконувати всі зобов'язання. Ці дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки.Голова НБУ Валерія Гонтарєва, яка брала участь в засіданні Уряду, та Міністр фінансів Олександр Данилюк поінформували членів КМУ про те, що приватні акціонери Приватбанку звернулися до Уряду з пропозицією, аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником.Перехідний період починається з 19 грудня. Держава забезпечить плавний перехід, стабільну роботу цієї установи у звичному для її клієнтів режимі.Про націоналізацію висловився в своєму Facebook і IT-директор «ПриватБанку» Дмитро Дубілет. 

');
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

два × 5 =

Наша розсилка

Події

21
Ноя
00:00

Вебинар “И снова проверки: кто, на каких основаниях может проверять предприятия, как подготовиться и пройти” 21.11.17

ПАТ “Приватбанк” переходить у стовідсоткову власність держави. Перехідний період починається з 19.12.16р.
21
Ноя
14:00 - 15:00

Вебинар “”Изменения в предоставлении и расчете пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам” 21.11.17

ПАТ “Приватбанк” переходить у стовідсоткову власність держави. Перехідний період починається з 19.12.16р.

Випадкова цитата

Когда долго не убирают урожай, он гниет. Но если все время откладывать дела, их становится только больше

ПАТ “Приватбанк” переходить у стовідсоткову власність держави. Перехідний період починається з 19.12.16р.

Час читання: 4 min
0

Поділитися з другом