Головна » Бухгалтеру » Консультації » ПДВ: внесення платником основних засобів до статутного фонду іншої юридичної особи
Консультації

ПДВ: внесення платником основних засобів до статутного фонду іншої юридичної особи

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Чи оподатковується ПДВ операція із внесення платником податку основних засобів до статутного фонду іншої юридичної особи?

Відповідно до пп. «а» п.185.1 ст.185 р. V ПКУ об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 ПКУ.

Згідно із пп.14.1.191 п.14.1 ст.14 р.І ПКУ постачання товарів – будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник, у тому числі, зокрема, обмін.

Таким чином, операція із внесення платником податку основних засобів до статутного фонду інших юридичних осіб є об’єктом оподаткування ПДВ та підлягає оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

жовтень, 2021

X