Головна » Бухгалтеру » Консультації » ПДВ за податковими накладними, зареєстрованими в ЄРПН та не включеними до податкового кредиту протягом 365 календарних днів
Консультації

ПДВ за податковими накладними, зареєстрованими в ЄРПН та не включеними до податкового кредиту протягом 365 календарних днів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Суми ПДВ, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних в ЄРПН, але не пізніше ніж через 365 календарних днів з дати складення податкових накладних/ розрахунків коригування до таких податкових накладних, у тому числі для платників податку, які застосовують касовий метод.

Отже, суми ПДВ відображені у належним чином складених та зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних/розрахунках коригування, які не було включено до складу податкового кредиту в податковому періоді їх складання та з дати складання яких не минуло 365 днів, можуть бути включені до складу податкового кредиту в наступних звітних (податкових) періодах до закінчення 365 календарних днів з дати їх складання шляхом відображення сум податку у розділі ІІ «Податковий кредит» податкової декларації з ПДВ.

 

Суми ПДВ відображені у податкових накладних/розрахунках коригування, які були зареєстровані в ЄРПН та які не було включено до складу податкового кредиту протягом 365 календарних днів з дати складання, платник може включити до податкового кредиту шляхом подання уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок за той звітний період у якому таку податкову накладну було складено (якщо вона була вчасно зареєстрована в ЄРПН), або за звітний період, у якому таку податкову накладну було зареєстровано в ЄРПН (якщо реєстрація відбулася з порушенням терміну), з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Податкового кодексу, тобто за умови, що з дати складання податкової накладної не минуло 1095 днів.

Зазначена норма передбачена п.198.6 ст. 198 та п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України.

Читати по темі:  НДС последствия списания товарной дебиторской задолженности

За матеріалами ДФС

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

восемнадцать − двенадцать =

Наша розсилка

Події

18
Дек
12:00 - 15:00

ВЕБИНАР "НОВАЦИИ ЗАКОНА О БУХУЧЕТЕ – 2018: все о документировании хозяйственных операций" 18.12.17

ПДВ за податковими накладними, зареєстрованими в ЄРПН та не включеними до податкового кредиту протягом 365 календарних днів
21
Дек
09:30 - 14:30

Підсумковий бухгалтерський семінар "Теорія і практика головних подій 2017 року" 21.12.17

Конференц-зал бізнес-школи Українського католицького університету
21
Дек
10:00 - 12:00

Вебинар Бухгалтерский учет и уплата налогов: итоги 2017 года. И что нас ждет в 2018 г. 21.12.2017

ПДВ за податковими накладними, зареєстрованими в ЄРПН та не включеними до податкового кредиту протягом 365 календарних днів
21
Дек
11:00 - 13:00

Вебинар по 1С "Расчет зарплаты: подводим итоги года" 21.12.17

ПДВ за податковими накладними, зареєстрованими в ЄРПН та не включеними до податкового кредиту протягом 365 календарних днів

Випадкова цитата

Когда мне не хватало денег – я садился думать, а не бежал зарабатывать. Идея – самый дорогой товар на свете

ПДВ за податковими накладними, зареєстрованими в ЄРПН та не включеними до податкового кредиту протягом 365 календарних днів

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом