Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Перехід на ризикоорієнтовану модель перевірки бізнесу вже у 2018 році!
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Перехід на ризикоорієнтовану модель перевірки бізнесу вже у 2018 році!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Тільки розійшлося повідомлення про нову модель перевірок для бізнесу, як Володимир Гройсман вимагає від контролюючих органів вже до кінця року перейти на ризикоорієнтовану модель перевірки бізнесу, коли моніторингу підлягатимуть лише галузі або випадки, що вимагають посиленої уваги. Про це Глава Уряду сказав під час ділового форуму «#Перевірок.NET».

Він наголосив, що філософія нагляду має змінитися – в бік повної публічності і прогнозованості, за принципом так званих чек-лістів.

«Кажу всім контролюючим органам: ви маєте працювати в інтересах України і українців. За Урядом не буде ніяких затримок у запровадженні змін. Я буду завжди підтримувати чесний, прозорий бізнес, — зазначив Володимир Гройсман. – Хочу дати чіткий меседж. До кінця року реформа перевірок має бути закінчена. Має бути створена ризикоорієнтована модель. Ми маємо повністю відійти від формалізму».

Одночасно, як зазначив Прем’єр-міністр, бізнес має бути безпечним для громадян і відповідальним по відношенню до держави.

«Наш державний інтерес у тому, щоб кожен бажаючий створив свій конкурентний бізнес, виробляв якісний продукт і розвивав економіку. Все, що виробить економіка, ми інвестуємо у якість життя українців», — додав Глава Уряду.

Урядовий портал

Звичайно можна подумати, що політики хочуть сподобатись бізнесу, як потенційним виборцям, напередодні виборів, але як то кажуть, немає лиха без добра… Можливо, хоча навряд, платникам, сумлінним та чесним, буде щасття. Але, зміни на краще, як показала практика, нажаль, у нас в даній сфері ще не вітбулись жодного разу. Тож надія — річ ефімерна, але така бажана для людини. Сподіваймося!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

12 + семь =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Когда секретари бездельничают и занимаются болтовней — это явный признак того, что учреждение находится в состоянии загнивания

— Ли Якокка

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

  • 24
    3 недели ago by buh24comua #бухгалтер24
  • 24
    2 недели ago by buh24comua #Б24
  • 24
    2 недели ago by buh24comua #Б24 #цитатадня

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: