Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Перехід України у «жовту» зону можливий з 13 вересня
Держоргани інформують

Перехід України у «жовту» зону можливий з 13 вересня

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прогнозує, що з «зеленої» в «жовту» зону епіднебезпеки через коронавірус Україна перейде із 13 вересня.

«Швидше за все, з наступного понеділка Україна перейде на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Відповідно, будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для «жовтого» рівня і стосуються в основному масових заходів», – сказав міністр

За його словами, згідно з постановою уряду, на «жовтий» рівень перейде відразу вся Україна. Якщо місцями відбуватиметься погіршення до «помаранчевого» чи «червоного» рівня, країна перейде до регіонального розподілу на зони.

Нагадаємо, що раніше головний санітарний лікар України повідомив, що локдаун слід очікувати не раніше листопада.

В батьківських групах Києва, вже повідомили про перехід шкіл столиці на графік навчання “Жовтої” зони із 13 вересня, понеділка. Мається на увазі частково дистанційне, частково очне навчання, відвідування шкіл по групах, за графіком. Але на офіційному сайті КМДА наразі будь-які повідомлення відсутні.

Короновірус в регіонах

85 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X