Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Перевірки у сфері ціноутворення: лібералізація затверджена Урядом
Держоргани інформують

Перевірки у сфері ціноутворення: лібералізація затверджена Урядом

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

6 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до пункту 7 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 p. № 533», якою змінив періодичність здійснення Держпродспоживслужбою планових заходів державного нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання вимог формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Відтепер суб’єкти господарювання, які віднесені до високого ступеня ризику, планово перевірятимуть не частіше одного разу на два роки замість одного разу на рік, а суб’єктів господарювання віднесених до середнього ступеня ризику – не частіше одного разу на три роки замість одного разу на два роки.

Прийняття постанови сприятиме удосконаленню здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та значному зменшенню навантаження на суб’єктів господарювання.

Постанова Кабінету Міністрів України набере чинності з дня її офіційного опублікування.

ДСУ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X