Головна » Бухгалтеру » Консультації » Підприємцям – єдинникам 3-ї групи потрібно звітуватись щокварталу
Консультації

Підприємцям – єдинникам 3-ї групи потрібно звітуватись щокварталу

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до п.291.4 ПКУ приватні підприємці – платники єдиного податку 3 групи зобов’язані звітуватись щокварталу. Форма податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця затверджена наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. № 578.

Декларацію потрібно подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (пп. 49.18.2 ПКУ). Граничний термін подання декларації за за І квартал 2020 року – до 12 травня 2020 (включно).

Згідно п.пп.45.1, 296.4 ПКУ, звітувати слід до податкової за місцем реєстрації платника податку.

Також у податковому відомстві нагадують, відповідно до п. 49.3 ПК, податкова декларація подається за вибором платника податків і один із таких способів:

– особисто підприємцем або уповноваженою на це особою;

–  надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення !!! (Не пізніше ніж за 5 календарних днів до закінчення граничного строку подання звітів);

– засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Крім того, необхідно пам’ятати, приватні підприємці-єдинники третьої групи  сплачують податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання декларації. Наголошуємо, граничний строк сплати єдиного податку за І квартал 2020 року – 20 травня.

Для правильного заповнення податкової звітності пропонуємо платникам проглянути відеоурок «Заповнення квартальної декларації фізичними особами-платниками єдиного податку, які перебувають на ІІІ групі»:

 

 

48 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X