Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Підрозділи аудиту ДФС: Типові порушення, які виявлялися позаплановими перевірками
Держоргани інформують

Підрозділи аудиту ДФС: Типові порушення, які виявлялися позаплановими перевірками

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У 2017 році за окремими найбільшими ризиками ухилення від оподаткування підрозділами аудиту ДФС було проведено 16,6 тис.  позапланових перевірок, головний акцент у яких було зроблено на схемах руху ПДВ.

У ході цих перевірок було відпрацьовано 6,2 тис. вигодонабувачів, 14,8 млрд. грн. схемного ПДВ, у тому числі 2,6 млрд. грн. ПДВ від ризикових імпортерів.

За результатами проведених заходів донараховано 16,2 млрд. грн., з яких узгоджено 8,1 млрд. грн. з яких 1,3 млрд. вже сплачено.

Типові порушення, які виявлялися позаплановими перевірками:

– нереальні операції з придбання товарів/послуг, які не вироблялись/надавались в обсязі, зазначеному в первинних документах, та/або неможливість їх реального постачання у зв’язку з відсутністю у постачальника ресурсів, необхідних для виробництва, зберігання та транспортування товарів;

– відсутність первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності та документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Значну кількість схем ухилення від оподаткування зруйновано в найбільш ризиковій сфері діяльності – обігу сільськогосподарської продукції.

Детальніше з показниками можна ознайомитися за посиланням нижче

ПДВ Перевірки 2017

за повідомленнями ДФС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

вересень, 2021

X