Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » План-графік планових перевірок платників податків органами ДФС на 2018 р.
Держоргани інформують

План-графік планових перевірок платників податків органами ДФС на 2018 р.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

План складається з чотирьох розділів та містить дані про перевірки юросіб, фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів, самозайнятих осіб та платників податків – юросіб, які перевірятимуться з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ

Нагадаємо, що одним із нововведень Податкового кодексу є те, що план-графік документальних планових перевірок тепер буде відкритим для загалу та сформований на цілий рік. Оприлюднюватись він повинен до 25 грудня  року, що передує року, в якому проводитимуться такі документальні планові перевірки  

З огляду на це, сьогодні, 22 грудня, ДФСУ оприлюднила план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік. План складається з чотирьох розділів: 

Зазначений план-графік містить чотири розділи:

документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб;

документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів;

документальні планові перевірки самозайнятих осіб;

документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.

Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків затверджено наказом № 524. Цим Порядком визначено критерії ризиків від провадження діяльності платників податків, які поділено за ступенями значущості (високий, середній, незнач­ний). 

Періодичність проведення документальних планових перевірок платників визначалася залежно від ступеня ризику в діяльності платників податків. Від величини ризику й залежала періодичність планового контролю: що меншими будуть ризики платників, то рідшими будуть візити податківців


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X