Держоргани інформують

План-графік планових перевірок платників податків органами ДФС на 2018 р.

План складається з чотирьох розділів та містить дані про перевірки юросіб, фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів, самозайнятих осіб та платників податків – юросіб, які перевірятимуться з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ

Нагадаємо, що одним із нововведень Податкового кодексу є те, що план-графік документальних планових перевірок тепер буде відкритим для загалу та сформований на цілий рік. Оприлюднюватись він повинен до 25 грудня  року, що передує року, в якому проводитимуться такі документальні планові перевірки  

З огляду на це, сьогодні, 22 грудня, ДФСУ оприлюднила план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік. План складається з чотирьох розділів: 

Зазначений план-графік містить чотири розділи:

документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб;

документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів;

документальні планові перевірки самозайнятих осіб;

документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нагадаємо, що до цього плану відбиралися платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.

Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків затверджено наказом № 524. Цим Порядком визначено критерії ризиків від провадження діяльності платників податків, які поділено за ступенями значущості (високий, середній, незнач­ний). 

Періодичність проведення документальних планових перевірок платників визначалася залежно від ступеня ризику в діяльності платників податків. Від величини ризику й залежала періодичність планового контролю: що меншими будуть ризики платників, то рідшими будуть візити податківців

Share
Опубліковано
Buhgalter

Recent Posts

Чехол на Samsung S23 FE: гид для покупателя

Новейшие смартфоны требуют особого внимания к их сохранности из-за высокой стоимости и хрупкой конструкции. Качественный…

4 дні ago

Віртуальний номер для бізнесу: чому компанії обирають Freezvon

У світі стрімкої цифрової трансформації бізнесу компанії дедалі частіше відмовляються від традиційної телефонії на користь…

6 днів ago

Чи потрібно припиняти підприємницьку діяльність у разі мобілізації?

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до частини 3 статті 39 Закону…

2 тижні ago

Коли громадська організація має зареєстуватися платником ПДВ

ДПС у Львівській області розповідає, що відносини, які виникають у сфері справляння податків і зборів, регулюються нормами…

2 тижні ago

Реклами про IT багато, але чи варте воно уваги?

Хоча б раз на день кожна людина стикається з рекламою IT. Найбільше її в інтернеті,…

3 тижні ago

В Україні з’явилася платформа автоматичного розрахунку податку з інвестицій

Сервіс покликаний допомогти інвесторам фондового ринку швидко та в зручний спосіб згенерувати документи, необхідні для…

1 місяць ago