Головна » Бухгалтеру » Консультації » Платники ЄП мають задекларувати особисті доходи до 03.05.2017року!
Консультації

Платники ЄП мають задекларувати особисті доходи до 03.05.2017року!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email
ДФС нагадує, що платники єдиного податку, котрі отримали доходи у 2016 році не від підприємницької діяльності повинні такі доходи задекларувати в термін до 03 травня 2017 року. З помітною "Х" "громадянин" в графі 8 "Категорія платника".Податкову декларацію про майновий стан та доходи подають щорічно, до 01 травня року наступного за звітнім, до ДФС за місцем продивання платника (фізособи). Останній день сплати податків - воєнного збору та ПДФО  за поданою Декларацією до 31.07.2017р. 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  ПОСТАНОВА КМУ № 439 від 13.07.2016р. Про затвердження "Порядку здійснення контролю за досягненням платниками ЄП 2 і 3 груп (ФОП) обсягу доходу відповідно до пункту 296.10 ПКУ"

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

7 − три =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Капитал не так важен в бизнесе. Опыт не так важен. Вы можете получить обе эти вещи. Что важно, так это идеи

Платники ЄП мають задекларувати особисті доходи до 03.05.2017року!

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом