Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Початок роботи Бюро економічної безпеки відкладається до кінця листопада.
Держоргани інформують

Початок роботи Бюро економічної безпеки відкладається до кінця листопада.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Верховна Рада прийняла рішення відкласти запуск Бюро економічної безпеки на два місяці – до 26 листопада.

Відповідні зміни про перенесення терміну поправкою внесли в законопроект 5851 «Про внесення змін до статті 11 Закону України« Про валюті і валютні операції »щодо виконання банками функцій агентів валютного нагляду. 

Тобто ось ця фраза: ” у пункті 1 слово “шість” замінитисловом “вісім”;” і свідчить про відтермінування на 2 місяці початку роботи БЕБ

Текст оригіналу цитата

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім пункту 5 цього розділу, який набирає чинності з дня оголошення Кабінетом Міністрів України про початок діяльності Бюро економічної безпеки України, але не пізніше ніж через шість (змінено на вісім – прим. ред.) місяців з дня набрання чинності цим Законом.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про те, що Кабмін переніс терміни проведення аудиту Державної фіскальної служби, ресурси якої повинні були передати БЕБ.

Як відомо, Бюро економічної безпеки України (БЕБ) відповідно до закону про БЕБ має запрацювати з 25 вересня.

Так, в законі сказано, що «Бюро економічної безпеки України розпочінає свою діяльність НЕ пізніше шести місяців з дня набрання ЧИННОСТІ цим Законом». Закон набув чинності 25 березня.

Також в законі про БЕБ пропонується, що Кабмін повинен був не пізніше 3-х місяців з дня набрання чинності Законом забезпечити проведення аудиту матеріально-технічних ресурсів, озброєння та спеціальних засобів Державної фіскальної служби і їх передачу Бюро економічної безпеки України. І не пізніше 6 місяців з дня набрання чинності Законом – забезпечити ліквідацію УКРІНФОРМ.

Однак поки УКРІНФОРМ офіційно не ліквідована, більш того – не завершений її аудит.

15 вересня Кабмін ухвалив зміни до розпорядження про аудит УКРІНФОРМ № 816, яким переніс завершення аудиту Служби з 25 серпня на 24 вересня. Тобто, якраз до дати, з якої вже повинен був почати роботу Бюро економічної безпеки.

85 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X