Головна » Бухгалтеру » Консультації » Податкова відпустка для ФОП І-ІІ груп: нагадування від ДПС
Консультації

Податкова відпустка для ФОП І-ІІ груп: нагадування від ДПС

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

В будь-який місяць календарного року ФОП І або ІІ груп платників єдиного податку можуть оформити в ДПС відпустку. Протягом неї не ведуть госпдіяльність (а отже, не отримують доходів) і не сплачують єдиний податок. Тривалість такої відпустки – один календарний місяць

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що підприємці-платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку на час відпустки. Щоб скористатись правом на відпустку платникам необхідно подати до територіального органу ДПС заяву у довільній формі, в якій зазначити період запланованої відпустки. Відповідно до норм Податкового кодексу така відпустка надається один раз на рік, протягом одного календарного місяця.

З метою уникнення порушення терміну щодо сплати авансових платежів заяву щодо періоду щорічної відпустки необхідно подавати до початку відпустки.

Звертаємо увагу, на період відпустки підприємці не звільняються від сплати єдиного соціального внеску, який необхідно сплатити в розмірі не менше мінімального страхового платежу – 1039,06 гривень. Крім того, якщо під час відпустки підприємець отримує дохід, то йому доведеться сплатити єдиний податок, адже отримання коштів є підтвердженням ведення господарської діяльності.

Зразок заяви можна завантажити тут – Зразок 1

37 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X