Головна » Бухгалтеру » Консультації » Податкова знижка за 2020 рік – декларацію можна подати до 31 грудня 2021 року
Консультації

Податкова знижка за 2020 рік – декларацію можна подати до 31 грудня 2021 року

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Для отримання податкової знижки за підсумками 2020 року платникам податку необхідно по 31 грудня (включно) 2021 року подати до податкового органу за місцем реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Декларація подається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року №859 ( у редакції наказу від 25.04.2019 №177).

Розрахунок суми податку, на яку зменшується податкове зобов’язання  з податку на доходи фізичних осіб, у зв’язку з використанням права на податкову знижку, відображається у додатку Ф3 до  Декларації.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема:

  1. квитанціями,
  2. фіскальними або товарними чеками,
  3. прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача),
  4. а також копіями договорів за їх наявності в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги).

Копії перерахованих документів (крім електронних розрахункових документів) надаються разом з податковою декларацією, а оригінали цих документів не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого Податковим Кодексом.

У разі якщо відповідні витрати підтверджені електронним розрахунковим документом, платник податків зазначає в податковій декларації лише реквізити електронного розрахункового документа.

Декларацію можна подати дистанційно в електронному вигляді, скориставшисьЕлектронним кабінетом платника, або через офіційний вебпортал ДПС.

 Для подання Декларації в електронному вигляді необхідно отримати кваліфікований електронний  підпис (КЕП), який надається будь-яким кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг, у тому числі у банківських установах.

Декларація про майновий стан і доходи та зразки її заповнення у 2021 році

 

ДПС

40 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X