Головна » Бухгалтеру » Консультації » Помилка в цифрі реєстраційного номера (кода) при заповненні платіжного документу
Консультації

Помилка в цифрі реєстраційного номера (кода) при заповненні платіжного документу

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Помилились в цифрі реєстраційного номера (кода) при заповненні платіжного документу – зверніться до територіального органу ДФС за місцем адміністрування платежу!

Глава 2 розд. IІІ Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, передбачено відображення в інтегрованій картці платника (далі – ІКП) надходжень сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджету та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).    

Відповідно до п. 2 гл.2розд. III Порядку № 422, рознесені платежі відображаються в ІКП відповідними обліковими операціями зі сплати/повернення сум відповідно до поля «Призначення платежу» документів на переказ згідно з переліком кодів видів сплати, визначеним Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666.

Для отримання конкретної відповіді суб’єкту господарювання необхідно звернутись до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) сплаченої суми, оскільки випадок рознесення платежу до інтегрованої картки платника іншого суб’єкта господарювання потребує аналізу відповідних платіжних документів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

2 × четыре =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Лучше уверенность в хорошем результате, чем надежда на замечательный результат

Події

Нет предстоящих мероприятия в указанный период времени.

Ми в Instagram

  • 24
    5 дней ago by buh24comua #Б24
  •   24
    7 дней ago by buh24comua Жизненно :) #Б24
  • 2 недели ago by buh24comua Як потрібно зустрічати бухгалтера з роботи

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: