Головна » Бухгалтеру » Консультації » Помилка в цифрі реєстраційного номера (кода) при заповненні платіжного документу
Консультації

Помилка в цифрі реєстраційного номера (кода) при заповненні платіжного документу

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Помилились в цифрі реєстраційного номера (кода) при заповненні платіжного документу – зверніться до територіального органу ДФС за місцем адміністрування платежу!

Глава 2 розд. IІІ Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, передбачено відображення в інтегрованій картці платника (далі – ІКП) надходжень сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджету та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).    

Відповідно до п. 2 гл.2розд. III Порядку № 422, рознесені платежі відображаються в ІКП відповідними обліковими операціями зі сплати/повернення сум відповідно до поля «Призначення платежу» документів на переказ згідно з переліком кодів видів сплати, визначеним Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666.

Для отримання конкретної відповіді суб’єкту господарювання необхідно звернутись до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) сплаченої суми, оскільки випадок рознесення платежу до інтегрованої картки платника іншого суб’єкта господарювання потребує аналізу відповідних платіжних документів.

18 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X