Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Порадник для початківців щодо вибору правильного курсу для iOS-розробників
На правах реклами Це цікаво

Порадник для початківців щодо вибору правильного курсу для iOS-розробників

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Оскільки все більше компаній у світі обирають підхід, орієнтований на мобільні пристрої, розробники iOS, що створюють додатки для пристроїв Apple, мають великий попит, а постійний дефіцит працівників призводить до великих зарплат і безлічі відкритих вакансій у цій галузі. Розробник, що володіє необхідними мовами програмування та має відповідні навички, може створювати додатки, які компанії та споживачі використовують щодня, щоб зробити своє життя більш продуктивним. Тому різноманітні офлайн та онлайн курси iOS розробки сьогодні мають високу популярність, і враховуючи постійний ріст попиту на цей фах, можливо час розпочати свою кар’єру у iOS-розробці або підняти вже наявні навички на нову висоту.

Є різні способи навчитися розробці під iOS. Університети зазвичай мають структуровані та масштабні навчальні програми, розраховані на роки заглиблення. В свою чергу, курси iOS розробки пропонують більш швидкі та доступні шляхи навчання для тих, хто добре вмотивований та хоче мати можливість самостійного навчання у власному темпі. Через брак фахівців, більш популярним та зручним способом почати цей шлях є iOS developer курси. Близько 80% розробників заявляють, що вони самостійно вивчили нову мову, структуру або інструмент, не проходячи академічний курс, а 60% заявили, що пройшли онлайн-курс з програмування або розробки програмного забезпечення.

Щоб обрати онлайн курси iOS розробки які підійдуть особисто вам, спробуйте використати наступні критерії

Досвід авторів та викладачів

Наскільки вони досвідчені у викладанні розробки для iOS? Яким було співвідношення позитивних та негативних відгуків слухачів цих курсів?

Зміст курсу

Наскільки масштабна та детальна навчальна програма курсу? Наскільки вона цікава особисто вам? Чи відповідають теми вашим потребам та запиту?

Спільнота

Скільки людей пройшли курс чи зараз зараховані? Чи легко за потреби контактувати з іншими студентами?

Тривалість та вартість курсу

Існують різні за інтенсивністю та тривалістю програми навчання, від академічних, тривалістю 2-4 роки, до початкових курсів у 3-6 місяців. Відповідно, і вартість теж може бути дуже різною. Обирайте курс навчання, який відповідає вашим вимогам та можливостям.

Деякі поради

Крім сертифікатів, що підтвердять якість вашої освіти, вам вкрай важливо мати портфоліо ваших робіт, щоб показати роботодавцям, що ви дійсно здатні створювати додатки під iOS. Ймовірність найму різко зросте, якщо ви покажете компанії, що ви зробили, бо це важливіше за роки досвіду чи навчання.

Обирайте курси програмування iOS, які зроблять з вас спеціаліста, зосередивши увагу на практичному навчанні, щоб ви почали створювати власне початкове портфоліо та одночасно освоїли основні технології iOS. Реальні проекти програм протягом курсу гарантують, що ви будете готові до роботи після його завершення. За посиланням ви знайдете більше порад про те, як швидше долучитись до спільноти iOS розробників.

Вам необхідно буде вивчити такі мови програмування, як Swift та Objective-C. Ви можете знайти окреме навчання Swift в Києві, чи іншому місті, або вивчати ці мови в рамках загального курсу iOS-розробки. Також вам знадобиться Mac, і якщо ви займаєтеся розробкою для iOS, watchOS або tvOS, вам знадобиться один із цих пристроїв.

Зараз у світі існує понад 1 мільярд iPhone – всі вони працюють на iOS, тому попит на розробників, які можуть створювати додатки для цих пристроїв різко зріс останніми роками. Станом на 2023 рік очікується, що мобільні додатки принесуть дохід понад 935 мільярдів доларів. Середній власник смартфону використовує 10 додатків на день та 30 додатків щомісяця. Бюро праці та статистики США прогнозує, що кількість робочих місць серед розробників додатків зросте на 20% у період із 2023 по 2029 рік. Тож обирайте свій онлайн курси iOS розробки та отримуйте унікальний досвід навчання, що гарантує вам навички та знання, необхідні для досягнення успіху в галузі розробки iOS!


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка