Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Поріг продажу без касових апаратів підвищили до 250-500 тисяч гривень на рік
Новини законодавства

Поріг продажу без касових апаратів підвищили до 250-500 тисяч гривень на рік

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Кабмін на засіданні в четвер, 22 вересня 2016 р., підвищив поріг продажу без касових апаратів (РРО) з 75-200 тис. грн до 250-500 тис. грн залежно від організаційної форми та умов діяльності структурних підрозділів підприємств.

«Прийняття проекту постанови сприятиме усуненню конфліктних ситуацій між контролюючими органами і суб’єктами господарювання, спрощенню здійснення розрахункових операцій і скороченню витрат суб’єктів господарювання від продажу товарів і надання послуг у невказаних обсягах», – зазначив перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

При цьому використання РРО стане обов’язковим для підприємств, що займаються реалізацією підакцизних товарів, надають побутові послуги, послуги носильників з додаванням багажу на вокзалах і в портах, а також підприємств, які реалізують квитки державних лотерей.

У той же час, постанову прийнято з умовою її доопрацювання у триденний строк, що виключить необхідність використання РРО для підприємств, які займаються ремонтом взуття, трикотажних виробів, прибиранням квартир, доглядом за хворими людьми без використання найманих робітників.

Згідно з постановою, використання РРО є обов’язковим для підприємств, річний дохід яких перевищує 1 млн грн.

Нагадуємо, що з 1 липня 2015 року вимога щодо обов’язкового застосування РРО поширюється на платників єдиного податку третьої групи, а з 1 січня 2016 року зазначена вимога поширюється також на підприємців – платників єдиного податку другої групи.

Джерело:УНІАН

11 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X