Головна » Для завантаження » Закони, положення, нормативи » Накази МінФіну » ПОРЯДОК подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)
Накази МінФіну

ПОРЯДОК подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ
Міністерства фінансів України
21.01.2016  № 13

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 лютого 2016 р.
за № 221/28351

ПОРЯДОК
подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)

  1. Цей Порядок, розроблений відповідно до Закону України«Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», поширюється на звітність, пов’язану із використанням розрахункових книжок при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, крім розрахунків при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.
  2. У цьому Порядку терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України«Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та Положенні про форму та зміст розрахункових документів, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)», зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 11 лютого 2016 року за № 220/28350 (далі – наказ Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)»).
  3. Звітність, пов’язана із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), подається суб’єктом господарювання за формою № ЗВР-1, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» щодо всіх книг обліку розрахункових операцій, зареєстрованих на господарську одиницю, які ведуться разом із розрахунковими книжками у випадках, визначених Законом України«Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
  4. Звітність, пов’язана з використанням розрахункових квитанцій, подається у складі Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) та Довідки про використані розрахункові книжки, форму якої наведено у додатку до цього Порядку.
  5. Звітність подається до органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації розрахункових книжок у терміни, визначені чинним законодавством. При поданні звітності одночасно надавати книги обліку розрахункових операцій чи розрахункові книжки не потрібно.

Директор
Департаменту податкової,
митної політики та методології
бухгалтерського обліку

Ю.П. Романюк

 

Додаток
до Порядку подання звітності,
пов’язаної із використанням книг
обліку розрахункових операцій
(розрахункових книжок)
(пункт 4)

     

ДОВІДКА
про використані розрахункові книжки

 

17 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X