Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Порядок реєстрації податкових накладних чинний у повному обсязі до остаточного рішення суду – Верховний Суд
Держоргани інформують

Порядок реєстрації податкових накладних чинний у повному обсязі до остаточного рішення суду – Верховний Суд

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Державна податкова служба повідомляє, що ухвалою Верховного Суду від 16 грудня 2019 року у справі №826/12108/18 зупинено дію рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 05.06.2019 та постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 10.12.2019, якими було скасовано п. 10, п. 20, п. 21 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 117.

Тому, до моменту винесення остаточного судового рішення у цій справі, вищезазначений Порядок є чинним у повному обсязі. Усі відповідні комісії органів ДПС продовжують діяти відповідно до чинного законодавства і запобігають незаконному формуванню податкового кредиту.

У свою чергу вищезазначена ухвала Верховного Суду захистила права та законні інтереси платників податків. Оскільки відновлення дії Порядку надало можливість розглядати подані пояснення/первинні документи щодо податкових накладних, реєстрація яких була зупинена і у разі наявності законних підстав, приймати рішення на користь платників податків.

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  З 01.01.2020 змінюються реквізити бюджетних рахунків

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X