Головна » Бухгалтеру » Консультації » Порядок внесення змін до митної декларації та її відкликання
Консультації

Порядок внесення змін до митної декларації та її відкликання

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Відомості, зазначені в поданій митному органу митній декларації, можуть бути змінені або митна декларація може бути відкликана за письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи та з дозволу митного органу.

Внесення змін до митної декларації, прийнятої митницею, допускається до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму, а також протягом трьох років з дня завершення їх митного оформлення. У разі відмови у наданні такого дозволу митниця зобов’язана невідкладно (письмово або в електронному вигляді)  повідомити декларанта про причини і підстави такої відмови. Якщо митне оформлення товарів ще не завершено, дозвіл на зміну або відкликання митної декларації надається посадовою особою митниці, яка здійснює оформлення цієї митної декларації, в усній формі.

Для внесення змін до митної декларації або її відкликання подається заява за встановленою формою (додаток 3 до Положення про митні декларації, яке затверджено Постановою КМУ від 21.05.2012р. №450), в якій декларантом надається зміст та обґрунтування змін або відкликання митної декларації. Заява декларанта або уповноваженої ним особи щодо відкликання електронної митної декларації надсилається митному органу у складі засвідченого електронним цифровим підписом електронного повідомлення.

Якщо відповідні нові відомості або причини відкликання митної декларації підтверджуються документами, що не подавались під час декларування, до заяви додаються завірені в установленому порядку копії таких документів.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

вересень, 2021

X