Головна » Бухгалтеру » Консультації » Порядок внесення змін до митної декларації та її відкликання
Консультації

Порядок внесення змін до митної декларації та її відкликання

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Відомості, зазначені в поданій митному органу митній декларації, можуть бути змінені або митна декларація може бути відкликана за письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи та з дозволу митного органу.

Внесення змін до митної декларації, прийнятої митницею, допускається до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму, а також протягом трьох років з дня завершення їх митного оформлення. У разі відмови у наданні такого дозволу митниця зобов'язана невідкладно (письмово або в електронному вигляді)  повідомити декларанта про причини і підстави такої відмови. Якщо митне оформлення товарів ще не завершено, дозвіл на зміну або відкликання митної декларації надається посадовою особою митниці, яка здійснює оформлення цієї митної декларації, в усній формі.

 

Для внесення змін до митної декларації або її відкликання подається заява за встановленою формою (додаток 3 до Положення про митні декларації, яке затверджено Постановою КМУ від 21.05.2012р. №450), в якій декларантом надається зміст та обґрунтування змін або відкликання митної декларації. Заява декларанта або уповноваженої ним особи щодо відкликання електронної митної декларації надсилається митному органу у складі засвідченого електронним цифровим підписом електронного повідомлення.

Якщо відповідні нові відомості або причини відкликання митної декларації підтверджуються документами, що не подавались під час декларування, до заяви додаються завірені в установленому порядку копії таких документів.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Коли виникає обов’язок із сплати митних платежів?

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

17 − два =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Лишь в конце работы мы обычно узнаём, с чего её нужно было начинать

Порядок внесення змін до митної декларації та її відкликання

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом