Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Посилено відповідальність за несплату аліментів. Закон прийнято!
Ініціативи законотворців

Посилено відповідальність за несплату аліментів. Закон прийнято!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Вчора, 17 листопада 2017 року, ВРУ ухвалила Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів №7277. Суттєво посилено відповідальність злісних неплатників.

Даним Законом зокрема передбачається:

  1. якщо сума боргу  за несплату аліментів 6 місяців і більше,  виконання соціальних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин (відповідальність за виконання покладено на податкового агента).
  2.  тому з батьків, з яким рішенням суду визначено місце проживання дитини, можливість самостійно вирішувати питання тимчасового виїзду за межі України
  3. обмежено право на пересування за межі країни (відповідальна прикордонна служба України) та примусове виконання сплати аліментів (Виконавча служба)
  4. боржника обмежують у праві користування транспортним засобом (якщо це не є джерелом його заробітку) строком на 3 місяці, вогнепальною зброєю
  5. у разі наявності заборгованості більш ніж 3 місяці – може бути накладений арешт на майно боржника

Більш детально зі змінами маєте можливість ознайомитися за посиланням


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Що змінюється в порядку надання комунальних послуг
Мітки

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X