Головна » Бухгалтеру » Консультації » Повідомлення про подання пояснень щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено: помилку виправити не можна!
Консультації

Повідомлення про подання пояснень щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено: помилку виправити не можна!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до п.10 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, у разі зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК, яка є підтвердженням зупинення реєстрації.

Пунктом 4 Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстраціїПН/РК в ЄРПН, визначено, що у разі зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН платник має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у ПН/РК, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

На офіційному вебпорталі ДПС розміщено та постійно оновлюються відомості щодо засобів електронного зв’язку, за допомогою яких можуть подаватися письмові пояснення та копії документів (п.8 Порядку №520).

Пояснення та копії документів подаються у вигляді Повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено (далі – Повідомлення).

Чинним законодавством не передбачено виправлення помилок у надісланому Повідомленні, але у разі отримання платником квитанції про не прийняття Повідомлення, він має право надіслати нове Повідомлення з правильними даними.

ДПС

18 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X