Головна » Бухгалтеру » Консультації » Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній
Консультації

Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

За який рік компанія зобов’язана подати Повідомлення * до 01 жовтня 2021 року?

Платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати до 1 жовтня року, що настає за звітним, звіт про контрольовані операції та Повідомлення. Подання платниками податків повідомлень про участь у міжнародній групі компаній вперше відбувається у 2021 році за 2020 рік.

За який рік вказується розмір сукупного консолідованого доходу міжнародної групи компаній за фінансовий рік, що передує звітному, у графі 11.1 Повідомлення, яке повинно бути подане до 01 жовтня 2021 року?

Повідомлення має містити, зокрема, інформацію щодо розміру сукупного консолідованого доходу міжнародної групи за фінансовий рік, що передує звітному, розрахованого згідно зі стандартами бухгалтерського обліку, які застосовує материнська компанія групи.
Отже для цілей розрахунку обчислення сукупного консолідованого доходу МГК * слід брати дані за фінансовий рік, що завершився до першого дня звітного періоду – до 1 січня.

Середній курс якого року потрібно застосовувати для перерахунку і відображення в графі 11 Повідомлення при його подачі за звітний 2020 рік?

Розрахунок сукупного консолідованого доходу міжнародної групи компаній здійснюється відповідно до офіційного курсу гривні щодо євро (середній за період) за календарний рік, що передує звітному року.
Якщо валютою звітності материнської компанії МГК є долари США слід застосовувати крос-курс долара США і євро для 2019 року (за календарний рік, що передує звітному 2020 року), використовуючи середньорічні котирування доллара США (25,85 гривень за 1 долар, або 0,0387 долара за 1 гривню) і євро до гривні: USD/EUR = [USD/UAH] / [EUR/UAH] = 0,0387/0,0345 = 1,1217.

Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній – Повідомлення;

** Міжнародна група компаній – МГК.

32 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X