Головна » Бухгалтеру » Консультації » Працівник, який не використав на попередньому місці роботи щорічні відпустки має право на відпусту 24 к.д. без збереження зарплати
Консультації

Працівник, який не використав на попередньому місці роботи щорічні відпустки має право на відпусту 24 к.д. без збереження зарплати

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Статтею 84 Кодексу законів про працю України передбачено, що у випадках, передбачених статтею 25 Закону України «Про відпустки», працівнику за його бажанням надається в обов’язковому порядку відпустка без збереження заробітної плати.

Статтею 25 Закону України «Про відпустки» визначені всі обставини та категорії працівників, яким відпустка без збереження заробітної плати надається в обов’язковому порядку. Зокрема, працівникам, які не використали за попереднім місцем роботи щорічну основну та додаткові відпустки повністю або частково і одержали за них грошову компенсацію, – тривалістю до 24 календарних днів у перший рік роботи на даному підприємстві до настання шестимісячного терміну безперервної роботи (пункт 16 частини 1 статті 25 Закону України «Про відпустки»).

Таким чином, виконані умови, які передбачені пунктом 16 частини 1 статті 25 Закону України «Про відпустки». Тобто працівник має право на отримання відпустки без збереження заробітної плати тривалістю до 24 календарних днів у перший рік роботи до настання шестимісячного терміну безперервної роботи.

Держпраці


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Порядок проведення перерахунку сум доходів та наданих податкових соціальних пільг
Мітки

Наша розсилка

Події

січень, 2021

X