Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Президент підтримав скасування печаток для бізнесу!
Новини законодавства

Президент підтримав скасування печаток для бізнесу!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:2 хвилин
Print Friendly, PDF & Email
14 квітня Президент України підписав Закон від 23.03.2017 р. 1982-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями"Про це зазначено у карточці законопроекту на сайті ВРУ.Нагадаємо, що  законопроект №4194 був прийнятий Верховною Радою 23 березня 2017 р. Ним внесено зміни до низки законодавчих актів, якими виключаються вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання) та необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування.Окрім того, внесено зміни до КУпАП, якими встановлено адміністративну відповідальність за вимогу посадової особи про наявність відбитку печатки суб’єкта господарювання, що ним подається до органу державної влади або органу місцевого самоврядування.Проте які норми зберегли в остаточному варіанті закону -  поки що невідомо. Оскільки текст Закону поки що не офіційно оприлюднений. Про це повідомимо Вас додатково


Повноваження Верховної Ради України реалізуються спільною діяльністю народних депутатів України на засіданнях Верховної Ради України під час її сесій.


Повноваження народних депутатів України визначаються Конституцією та законами України. Народні депутати України можуть добровільно об\'єднуватися у фракції за умови, що до складу кожної з них входить не менш як 15 депутатів.

');
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  6 грудня 2016 р. Верховна Рада підтримала за основу і в цілому законопроект №5130 (№1774 від 06.12.16). Що це означає?

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

два + 1 =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Багатьом не подобаються зміни, але ми повинні навчитися приймати їх. Особливо якщо альтернатива змінам — це катастрофа

Президент підтримав скасування печаток для бізнесу!

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом