Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Прийнято рішення, все ж таки переглянути звітність в бік спрощення форми податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ, порядку його заповнення
Ініціативи законотворців

Прийнято рішення, все ж таки переглянути звітність в бік спрощення форми податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ, порядку його заповнення

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Після численних скарг та зауважень, після півторамісячного нервового зриву усіх бухгалтерів країни, нарешті достукались до законодавця та творця! Щоправда вже в останній день подання звіту.

І, о диво-дивне!! Прийнято рішення, все ж таки переглянути звітність в бік спрощення форми податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ, порядку його заповнення.

Про це написав пан Д. Гетманцев у своєму телеграм-каналі

 

… останній день подання єдиної звітності – податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ. Приймаючи Закон про об’єднання звітності з ПДФО та ЄСВ законодавець ставив за мету визначити єдиним звітним періодом – квартал, скоротити кількість звітів і часу для їх складання.

Однак, незважаючи на те, що МФУ в січні 2021 року доповіло Комітету, що ним забезпечено реалізацію законодавчого права платника ЄСВ подавати звітність про нарахування єдиного внеску у складі звітності з ПДФО, до мене як Голови Комітету надходять численні звернення платників податків, бухгалтерів з критикою самої форми звітності, складністю в заповненні, відсутності підтвердження отримання контролюючим органом такої звітності (2 квитанції).

Тому, ініціюю створення робочої групи за участі представників МФУ, ДПС України, Пенсійного фонду України, бухгалтерів, експертів для врегулювання питання щодо спрощення форми податкового розрахунку сум ПДФО та ЄСВ, порядку його заповнення. Прошу платників податків запропонувати своїх представників для участі в робочій групі.

Звертаю увагу платників податків, що з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину штрафні санкції не застосовуються пункт (52-1 підрозділу 10 «Інші перехідні положення» Розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України).

45 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X