Головна » Бухгалтеру » Консультації » Про нову форму 1ДФ (2015 р)
Консультації

Про нову форму 1ДФ (2015 р)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Державна податкова інспекція ГУ ДФС у м. Києві доводить до відома платників податків, що наказом Мінфіну України від 13.01.2015 року № 4 «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку», що набере чинності з 01.04.2015р., затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), а також Порядок його заповнення та подання податковими агентами.

Вперше оновлена форма № 1ДФ подається за звітний період – І квартал 2015р. та, відтепер складається з двох розділів:

розділ І – суми нарахованих (виплачених) доходів (як оподаткованих, так і неоподаткованих) та суми нарахованого (перерахованого) ПДФО;

 

розділ ІІ – визначена загальна сума доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею та загальну суму податку. Відомості про кожну фізичну особу, якій нараховано такі доходи, не зазначаються.

Також повідомляємо, що відтепер, у розділі ІІ форми № 1ДФ податкові агенти зможуть відображати інформацію про військовий збір (у гривнях з копійками).

Уточнюючі податкові розрахунки за ІІІ та ІV квартали 2014р. з метою відображення військового збору, утриманого (перерахованого) у цих кварталах, подавати не потрібно.

ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Які терміни та порядок розгляду звернень громадян в контролюючих органах?
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

семнадцать + 19 =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Капитал не так важен в бизнесе. Опыт не так важен. Вы можете получить обе эти вещи. Что важно, так это идеи

Про нову форму 1ДФ (2015 р)

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом