Головна » Бухгалтеру » Консультації » Про подання податкової декларації з податку на прибуток у разі неотримання прибутку або отримання збитку в 2015 р.
Консультації

Про подання податкової декларації з податку на прибуток у разі неотримання прибутку або отримання збитку в 2015 р.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Про подання податкової декларації

з податку на прибуток у разі неотримання

прибутку або отримання збитку

 

Центральний офіс з обслуговування великих платників інформує, що ДФС України листом від 21.10.2015 № 38881/7/99-99-15-02-01-17 повідомляє про подання податкової декларації з податку на прибуток у разі неотримання прибутку або отримання збитку.

Податкова декларація з податку на прибуток подається контролюючому органу, в якому платник перебуває на обліку за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема, календарному кварталу, - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

 

При цьому, враховуючи те, що положення Закону №652 набрали чинності 13 серпня ц.р, а граничний термін подання декларації за півріччя 2015 року настав 9 серпня 2015 року, платники податку на прибуток мають право скористатися вище вказаним правом у 2015 році лише за підсумками трьох кварталів 2015 року.

Враховуючи зазначене, платники податку на прибуток, які сплачують авансові внески за результатами 2014 року та за підсумками трьох кварталів 2015 року, не отримають прибуток або отримають збиток, матимуть право подати податкову декларацію за III квартали 2015 року та припинити сплату авансових внесків з грудня 2015 по травень 2016 року.

Детальніше із зазначеним листом можна ознайомитися за посиланням

http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/64553.html

 

Відділ комунікацій

Міжрегіонального головного управління ДФС –                                                                                                                                       Центрального офісу з обслуговування великих платників

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Як починаючи з 01.01.2015 заповнюється податкова накладна у разі часткового постачання послуг або оплати частини вартості послуги?

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четыре × два =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Не вся та прибыль, которая попала в кошелек или на счет

Про подання податкової декларації з податку на прибуток у разі неотримання прибутку або отримання збитку в 2015 р.

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом