Головна » Бухгалтеру » Консультації » Продаж алкоголю через РРО, який не вказаний у ліцензії: які штрафи?
Консультації

Продаж алкоголю через РРО, який не вказаний у ліцензії: які штрафи?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У випадку здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями через електронний контрольно-касовий апарат, не зазначений у ліцензії, до суб’єктів господарювання застосовується фінансова санкція:

– у вигляді штрафів у розмірі 200% вартості реалізованої через такий контрольно-касовий апарат продукції, але не менше 10000 гривень.

Зазначена норма передбачена ст. 17 Закону України від 19.12.1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Мобільні додатки  та електронні перевірки ДФС

Наша розсилка

Події

жовтень, 2020

X