Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Проект Мінфіна: нова форма акцизної накладної та порядку її заповнення
Новини законодавства

Проект Мінфіна: нова форма акцизної накладної та порядку її заповнення

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до форми акцизної накладної, форми розрахунку коригування акцизної накладної, форми заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального» (далі – проект наказу) розроблено відповідно до вимог статей 231, 232 розділу VI Податкового кодексу України, пунктів 106, 107 розділу I Закону України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Проектом наказу пропонується:

– передбачити, що акцизна накладна та розрахунок коригування акцизної накладної не надаються отримувачу пального у разі виробництва пального в споживчій тарі ємністю до двох літрів (включно) та внести відповідні зміни;

– встановити відвантаження або ввезення пального на умовах, визначених статтею 229 розділу VI Кодексу, здійснюється в межах ліміту квот, встановлених Кабінетом Міністрів України для отримувачів такого пального;

– затвердити особливості поповнення залишків пального без сплати акцизного податку органами Державного агентства резерву України.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту регуляторного акту надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

Державна фіскальна служба України: 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, e-mail: control481@sfs.gov.ua.

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail:  pavlyuksg@minfin.gov.ua.

Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної регуляторної служби України: м.Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

По материалам ДФС

10 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X