Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Проект постанови КМУ «Про затвердження Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду”
Ініціативи законотворців

Проект постанови КМУ «Про затвердження Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду”

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, заходів державного гірничого нагляду Державною службою України з питань праці».

Мета: оптимізація проведення планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, заходів державного гірничого нагляду Державною службою України з питань праці

Даний проект постанови Кабінету Міністрів України розроблено відповідно до частини другої статті 5 Закону України „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” з урахуванням вимог Методики розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 342.

Ризики настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення визначено у додатку 1.

Ризики настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності у сфері додержання законодавства про зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю визначено у додатку 2.

Ризики настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності у сфері проведення державного гірничого нагляду визначено у додатку 3.

Вичерпний перелік критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, їх показники та кількість балів за кожним показником, визначено у додатку 4.

Вичерпний перелік критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері додержання законодавства про зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, їх показники та кількість балів за кожним показником, визначено у додатку 5.

Вичерпний перелік критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері здійснення державного гірничого нагляду, їх показники та кількість балів за кожним показником, визначено у додатку 6.

Критерії

Пояснювальна записка

Додаток до пояснювальної записки

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: panchenko@dsp.gov.ua, kazakova@dsp.gov.ua, ; факс/тел.: (044) 289-70 09.

Проект постанови  оприлюднений шляхом розміщення на офіційному сайті Держпраці: (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”). Долучайтесь до обговорення.

56 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X