Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Проект постанови: Під час оформлення директорів на роботу повідомляти ДПС не потрібно буде
Ініціативи законотворців

Проект постанови: Під час оформлення директорів на роботу повідомляти ДПС не потрібно буде

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

27 січня 2020 року Мінекономрозвитку оприлюднило проект постанови КМУ “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413” (завантажити).

Ним пропонується усунути дублювання інформації до ДПСУ від державних органів та підприємств, установ, організацій щодо прийняття на роботу працівника (на посаду керівника). Адже, як зазначено у пояснювальній записці, наразі  Державна податкова служба отримує такі дані від двох джерел інформації:

  1. в порядку інформаційної взаємодії з Єдиним державним реєстром;
  2. від  підприємств, установ, організацій

У зв’язку з цим у Постанові №413 буде уточнено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. Тобто подавати окреме повідомлення про прийняття на роботу керівника підприємства (установи, організації) не потрібно буде.

Крім того, Постанова №413 приводиться у відповідність до:

  • Закону «Про електронні довірчі послуги» щодо «кваліфікованого електронного підпису» та «електронних довірчих послуг»,
  • розпорядження КМУ від 21.08.2019 р. № 682-р щодо здійснення ДПС функцій і повноважень ДФС, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування ЄСВ. 

Очікується, що ця постанова набере чинності через три місяці з дня її опублікування.

14 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X