Головна » Бухгалтеру » Консультації » Пусті податкові декларації не подаються
Консультації

Пусті податкові декларації не подаються

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Згідно із п. 49.2 ПКУ, платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Отже, наразі обов’язку подання пустих податкових декларацій ПКУ не встановлено.

 

 Що стосується звітності з ЄСВ, то на неї норми ПКУ не розповсюджуються. Згідно із 2.13 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454, якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт з ЄСВ до ДПІ ними не подається.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Додаток Д1 до податкової декларації ПДВ та деякі нюанси його заповнення

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Ничто никогда не строится в срок и в пределах сметы

Пусті податкові декларації не подаються

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом