Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства
Новини законодавства

Р. Насіров - крісло хитається, ой зараз я впаду!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

На початку лютого 2017 р., за повідомленнями народного депутата А. Журжія,  було відкрито кримінальне провадження стосовно голови ДФС Романа Насірова. Провадження відкрито за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

«Голова ДФС з початку 2016 року умисно не забезпечив заповнення всіх розділів публічних Реєстрів заяв про відшкодування ПДВ, а також здійснював відшкодування ПДВ з порушенням порядку черговості (підприємства, які подавали заяву раніше, отримували бюджетне відшкодування ПДВ пізніше і навпаки)», – зазначається у повідомленні нардепа.

 

Відповідні факти були виявлені на підставі аналізу близько 100 заяв платників. При цьому за 2017 рік їх було подано близько 30 тис.

Із документами можна ознайомитись за посиланням.

Міністр фінансів Олександр Данилюк вважає, що політика, якої дотримується Державна фіскальна служба, стримує економічне зростання країни."ДФС намагається вирішувати короткострокову задачу щодо зборів податків, а в довгостроковій перспективі робить державі тільки гірше, стримуючи економічне зростання", - заявив Данилюк.Міністр зазначив, що глава ДФС Роман Насіров не звітує перед ним про виконання ключових показників ефективності KPI.Неправомірні перевірки і нарахування все ще практикуються податківцями, впевнений міністр."Поки вони звітують вибірково: показують те, що їм вигідно. Повної картини ми не бачимо. Збір податків виконується, але незрозуміло, притиснули вони бізнес, або може десь ПДВ відшкодували", - підкреслив Данилюк.Раніше Данилюк заявляв, що звернувся у вищий корпус Держслужби із проханням провести розслідування поїздки Насірова на інавгурацію президента США Дональда Трампа.Він також попросив Національне агентство з питань запобігання корупції й Національне антикорупційне бюро розслідувати поїздку Насірова.Сам Насіров раніше заявляв, що їздив на запрошення і не знає вартості запрошення на інаугурацію президента США. Як повідомлялося, інаугурацію Трампа відвідали й інші українські політики.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

три × 4 =

Наша розсилка

Події

Випадкова цитата

Неопределенность и риск — главная трудность и главный шанс бизнеса.

Р. Насіров – крісло хитається, ой зараз я впаду!

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом