Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Рада подовжила мораторій на продаж землі до 2020 року
Ініціативи законотворців

Рада подовжила мораторій на продаж землі до 2020 року

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Верховна Рада України 20 грудня підтримала законопроект №9355-5 «Про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель». За документ проголосував 231 парламентар, – передає кореспондент РБК-Україна.

Таким чином, мораторій на відчуження сільськогосподарських земель продовжено до 2020 року.

«У пунктах 14 та 15 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 3-4, ст. 27) цифри «2019» замінити цифрами «2020», – сказано у тексті закону.

Так, документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Законом доручається Кабінету Міністрів України до 1 березня 2019 року розробити і внести на розгляд парламенту проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Раніше повідомлялось, що в четвер парламент не зможе прийняти жоден з 16-ти поданих законопроектів про продовження заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення. Співрозмовник відзначав, що ні за один з 16 законопроектів немає необхідної кількості голосів.

Нагадаємо, Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендував Раді схвалити законопроект №9355-5 про продовження мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Так, у вівторок Рада підтримала включення 16 законопроектів про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Це рішення підтримали 235 парламентарів. Відзначимо, нардепи з третього разу змогли включити законопроекти до порядку денного.  

23 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X