Головна » Бухгалтеру » Консультації » Регістри бухгалтерського обліку зазнають змін: Проєкт МінФіну
Консультації

Регістри бухгалтерського обліку зазнають змін: Проєкт МінФіну

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Міністерство фінансів України оприлюднило Проект наказу підготовлено з метою приведення Методичних рекомендацій по застосуванню регістрів бухгалтерського обліку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2000 № 356, у відповідність до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку.

З проектом наказу можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України (www.mof.gov.ua) в рубриці «Законодавство / Проекти нормативно-правових актів / Проекти нормативно-правових актів у 2021 р.».

Зауваження та пропозиції до проекту наказу надавати протягом 20 днів з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України у письмовій та/або електронній формі за адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ,
вул. Межигірська, 11; e-mail: lzinchenko@minfin.gov.ua.

 

Проєктом передбачено, що підприємство з урахуванням особливостей своєї діяльності  і технології обробки облікових даних  може додатково розробляти  власні облікові регістри,  які мають містити обов’язкові реквізити, визначені Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» і наведені у цих Методичних рекомендаціях, та затверджувати їх у розпорядчому документі про організацію бухгалтерського обліку.

Підприємства, які відповідно до законодавства, складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності, можуть застосовувати норми цих Методичних рекомендацій, якщо вони не суперечать міжнародним стандартам фінансової звітності.

Наказом буде змінено наступні регістри бухгалтерського обліку: 

42 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X