Головна » Бухгалтеру » Консультації » Рекомендований зразок Заяви на отримання ліцензії на право зберігання пальногоРекомендований зразок Заяви на отримання ліцензії на право зберігання пального
Консультації

Рекомендований зразок Заяви на отримання ліцензії на право зберігання пальногоРекомендований зразок Заяви на отримання ліцензії на право зберігання пального

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Законом України від 18.12.2019 року № 391-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування акцизного податку» внесено зміни, серед іншого до Закону України від 19.12.1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481).

Законом встановлено, що суб’єкти господарювання, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно  для потреб власного споживання чи промислової переробки, копії документів передбачених ст. 15 Закону № 481 не подають.

З метою однакового підходу до оформлення ліцензії на право зберігання пального на виконання вимог чинного законодавства ДПС України рекомендує використовувати Зразок заяви (додаток 2 до листа ДПС України № 648/7/99-00-04-01-01-07 від 15.01.2020).  

Рекомендований зразок Заяви щодо ліцензії на право зберігання пального, щодо ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки)

ДПС

44 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X