Головна » Бухгалтеру » Консультації » Ріелтори мають інформувати ДФС про укладання договорів оренди нерухомості
Консультації

Ріелтори мають інформувати ДФС про укладання договорів оренди нерухомості

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери) незалежно від того укладалися чи не укладалися у звітному періоді цивільно-правові договори про оренду нерухомості, за якими однією із сторін є фізичні особи, надсилають інформацію до контролюючого органуза місцем своєї реєстрації.

Форма Інформації суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди), що подається зазначеними суб’єктами господарювання до контролюючих органів за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 № 497.

Подається податковий розрахунок за базовий звітний (податковий період), що дорівнює календарному кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації рієлтер несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та/або строків подання податкової звітності.

Нагадуємо: подання Інформації суб’єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) передбаченоп.п. 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України.

47 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X