Головна » На правах реклами » Різновиди та застосування трансмісійних рідин
На правах реклами

Різновиди та застосування трансмісійних рідин

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Для забезпечення стабільної роботи автомобільної трансмісії слід обрати спеціальні рідини та мастила. Вони створені для захисту важливих механізмів, щоб машина завжди знаходилась у стабільному функціональному стані. Враховуючи широкий асортимент трансмісійних рідин у каталозі за посиланням https://bex-space.com/transmisiyni-ridini-ta-prisadki, варто більш детально розібратись з різновидами та характеристиками продукції.

Різновиди рідин для трансмісії

15D73A.jpg

Не існує універсальних трансмісійних масел та рідин, тому для автомобілів Toyota Camry, Hyundai Accent та інших моделей потрібно окремо підібрати відповідний продукт. Наявні на сучасному ринку продукти для трансмісії можна розділити на чотири великі категорії:

  1. Мінеральні мастила. Традиційна сировина, яка отримується шляхом переробки сирої нафти. Забезпечує гарний рівень захисту, але схильна до утворення відкладень, тому більше застосовується для автомобілів з механічною КПП.
  2. Напівсинтетичні олії. Продукція з комбінації синтетичних та мінеральних речовин. Вона забезпечує високий рівень захисту при високих температурах і можливість застосування для автомобілів з коробкою-автомат.
  3. Синтетичні мастила. Хімічно створений продукт з антикорозійними властивостями, що зменшує тертя компонентів у автомобілях з АКПП.
  4. Спеціалізовані рідини. Це категорія трансмісійних масел, створена для варіаторів та роботизованих коробок передач, які потребують особливого догляду.

Тож головним критерієм обрання різновиду трансмісійної рідини стає тип коробки перемикання передач, яка встановлена у автомобілі. Кожен виробник транспортних засобів дає рекомендації щодо пріоритетних засобів по догляду за КПП, які допоможуть підтримувати її у гарному робочому стані.

Особливості застосування трансмісійної рідини

Використання рідини для трансмісії відбувається згідно з рекомендаціями виробника авто. Також варто звернути увагу на наступні моменти:

  • не можна застосовувати специфікацію рідини, яка не підходить для конкретного типу КПП, тому що це лише завдасть шкоди механізмам;
  • трансмісійне мастило має певний робочий ресурс та потребує періодичної зміни – зазвичай заливати нову рідину рекомендують через кожні 40-90 тисяч кілометрів пробігу;
  • водієві потрібно регулярно самостійно перевіряти рівень мастила у системі за допомогою мірного стрижня або датчика та доливати його, якщо він нижче потрібної межі;
  • варто слідкувати за тим, щоб мастило не витікало під автомобілем, тому що це свідчить про несправності компонентів трансмісії, які потребують усунення;
  • слід обирати перевірені мастила від надійних виробників – економія за рахунок покупки дешевої олії не забезпечить потрібний результат.

93892551.jpg

Водіям-початківцям, які ще не мають відповідного досвіду в обслуговуванні трансмісії, перед обранням мастила варто проконсультуватись зі спеціалістами. В інтернет-магазині запчастин за посиланням https://bex-space.com/ можна знайти широкий спектр рідин. В асортименті лише перевірена продукція від надійних брендів, які створюють мастила згідно з рекомендаціями світових автомобільних виробників.

Грамотне обрання трансмісійного мастила стає запорукою надійної роботи КПП протягом тривалого часу. Вона не буде зіштовхуватись з поломками, а передачі будуть перемикатись плавно та безпечно, без ривків. Краще витратити кошти на покупку якісної рідини, ніж потім заплатити суттєві гроші за ремонт або заміну серйозно пошкоджених трансмісійних механізмів.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка