Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Роботодавці, Пильнуйте! Перевіряючі можуть маскуватись під здобувачів!
Держоргани інформують Консультації

Роботодавці, Пильнуйте! Перевіряючі можуть маскуватись під здобувачів!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Тепер навіть страшно нового співробітника прийняти – ним можу бути перевіряючий!

Ось, поцікавтесь….

Інспекторами праці Управління Держпраці у Кіровоградській області спільно з представниками поліції, Кіровоградського міського військкомату, та Головного управління Державної фіскальної служби проведено інспекційне відвідування на підприємстві, яке надає інформаційні послуги (так званий кол-центр).

 До проведення інспекційного відвідування один з представників контролюючих органів навідався до даного підприємства під приводом працевлаштування. На підприємстві йому було запропоновано попрацювати «неофіційно».

В цей же день було розпочато інспекційне відвідування. Завдяки допомозі представників поліції та військкомату інспектори праці опитали всіх працюючих в триповерховій будівлі. За результатами виявилось, що 60 працівників працювали неофіційно.

За порушення законодавства про працю, а саме порушення вимог ч. 1, ч. 3 статті 24 КЗпП України, підприємству загрожує штрафна санкція у розмірі 6 701,4 тис.грн.

Держпраці


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Новий працівник-повідомлення в ДФС

Наша розсилка

Події

січень, 2021

X