Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Консультації
Консультації

Розмір нецільової благодійної допомоги, що не підлягає оподаткуванню ПДФО

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:1 хвилина
Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV ПКУ не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами - юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року:

 

  • у 2015 році – 1710 грн.,
  • у 2016 році – 1930 грн.,
  • у 2017 році – 2240 грн.

Положення п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 ПКУ не поширюються на профспілкові виплати своїм членам, умови звільнення яких від оподаткування передбачені п.п. 165.1.47 п. 165.1 ст. 165 ПКУ.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  «Штатна чисельність працівників» в звіті з ЄСВ: роз’яснює ДФС

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

1 × 3 =

Наша розсилка

Події

Випадкова цитата

Неопределенность и риск — главная трудность и главный шанс бизнеса.

Розмір нецільової благодійної допомоги, що не підлягає оподаткуванню ПДФО

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом