Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Консультації
Консультації

Розрахунки з бюджетом по уточнюючим розрахункам по деклараціям з ПДВ в 2017р.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email
Як ми пам’ятаємо в 2016 р, якщо ви робили уточнюючий розрахунок до декларації з ПДВ, то якщо різниця була позитивна то і доплату і 3% штраф треба було платити на окремий рахунок і дані  суми не проходили через СЕА ПДВ. Що було досить несправедливо.З 2017 р. ситуація помінялась і тепер розрахунки з бюджетом по основним деклараціям та уточнюючих до них розрахунків будуть здійснюватись через ПДВ-рахунки.Цю думку підтверджує і офіційна консультація, яка була опублікована в офіційному виданні податківців «Вісник. Право знати усе про податки і збори», 2017, № 1-2, с. 6: «у разі потреби сплати податкових зобов’язань з ПДВ на підставі уточнюючих розрахунків платникові податків треба буде поповнити власний електронний рахунок (за умови недостатності коштів на ньому для сплати податкових зобов’язань)».Але пам’ятайте, що це стосується лише тих уточнюючих розрахунків які уточнюють періоди починаючи з липня 2015 р., коли почала повноцінну роботу СЕА ПДВ.Як саме будуть проводиться такі розрахунки в СЕА ПДВ, ще не відомо. Треба дочекатися внесення змін до  Порядку №569.Зараз аналізуючі податковий кодекс можна зробити такі висновки:
  1. Після того як ви подали Уточнюючий розрахунок податківці будуть подавати до Держказначейства окремі реєстри на перерахування коштів до бюджету;
  2. Якщо ж вами буде уточнений період, який ви вже уточнювали - то будуть подавати коригуючі реєстри;
  3. Якщо ж вам уточнюючий розрахунок "мінусовий" і такий розрахунок був поданий до строку сплати зобов’язань по декларації, то такий УР мають врахувати при списанні сум ПДВ до бюджету;
  4. Якщо ж "мінусовий" УР буде поданий коли вже сума ПДВ списалася до бюджету, то тоді в наступному місяці з вашого рахунку буде списано менше.
Як ми вже сказали процедура того, як це робити ще не затверджена, а отже ще невідомо точно як сплачувати ПЗ. З одного боку це правило діє вже з 01 січня 2017 р і такі суми мають проходити через СЕА ПДВ, з іншого боку податківці можуть просто не списати дані суми і у вас буде рахуватися недоплата, А ОТЖЕ ВАМ буде нарахований штраф в розмірі 5%.Тож, радимо вам, якщо у вас є така можливість притримати подання УР до того моменту, як затвердять зміни до існуючого порядку №569.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

восемнадцать − 18 =

Наша розсилка

Події

08
Дек
11:00 - 13:00

Практикум “Учет традиционных расходов на предприятиях” 08.12.17

Розрахунки з бюджетом по уточнюючим розрахункам по деклараціям з ПДВ в 2017р.
12
Дек
00:00

Открытый тренинг “Управленческий учет. Финансы. Бюджеты”

Розрахунки з бюджетом по уточнюючим розрахункам по деклараціям з ПДВ в 2017р.
21
Дек
09:30 - 14:30

Підсумковий бухгалтерський семінар “Теорія і практика головних подій 2017 року” 21.12.17

Конференц-зал бізнес-школи Українського католицького університету

Випадкова цитата

Если у тебя нет своей цели в жизни, то ты будешь работать на того, у кого она есть

Розрахунки з бюджетом по уточнюючим розрахункам по деклараціям з ПДВ в 2017р.

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом