Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Що буде за ненадання відповіді на запит ДПС?
Держоргани інформують

Що буде за ненадання відповіді на запит ДПС?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що Законом України від 20.03.2023 №2970-IX доповнено п. 121.2 до статті 121 ПКУ у звʼязку із веденням в дію положень законодавства в частині автоматичного обміну податковою інформацією.

Зокрема, за ненадання відповіді на запит, неподання або подання не в повному обсязі платником податків, фінансовим агентом або іншою особою документів чи іншої інформації на запит контролюючого органу, надісланий відповідно до підстав, передбачених п. 6 – 8 пп. 73.3.1 ПКУ, тягне за собою накладення штрафу у 5 розмірів мінімальної заробітної плати (33500 грн), встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за кожен такий факт.

Неподання або подання не в повному обсязі платником податків документів чи іншої інформації на запит контролюючого органу в інших випадках, передбачених ст. 73 ПКУ, тягне за собою накладення штрафу в розмірі однієї мінімальної заробітної плати (6700 грн), встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, за кожен такий факт.

Сплата таких фінансових санкцій (штрафів) не звільняє особу від обов’язку подання інформації.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка