Головна » На правах реклами » Що собою представляє смарт-квартира
На правах реклами

Що собою представляє смарт-квартира

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У останні роки надзвичайно популярним став такий різновид житла, як смарт квартира. Їх можна зустріти як серед новобудов Львову у Залізничному районі, так і у інших територіальних осередках міста. Маленька квартира такого формату настільки припала до душі покупцям, що забудовники постійно наповнюють даний сектор ринку житла новими пропозиціями. Чим же є смарт квартира і які недоліки та переваги має подібний вид помешкань?

Що собою являє смарт квартира

Смарт квартира – це компактне помешкання, яке характеризується маленькою площею та відрізняється комфортним плануванням. По суті, даний різновид квартири представляє собою одну велику кімнату, умовно розділену на функціональні зони. Сьогодні за рівнем зручності проживання смарт квартири можуть змагатись із однокімнатними квартирами. Дані помешкання в новобудовах отримали популярність у силу доступності, раціонального використання простору та житлового комфорту.

Чим смарт квартира відрізняється від однокімнатної

Відмінності смарт квартир від традиційного житла полягають у двох параметрах – площі та плануванні. Якщо площа стандартної однокімнатної квартири починається від 35 квадратних метрів, то у смарт житла дані цифрі знаходяться у діапазоні від 18 до 30 квадратних метрів. Із цього випливає ще одна особливість, а саме планування. Помешкання формату «смарт» не передбачає наявності коридору, кухні та інших окремих приміщень. Всі зони знаходяться у межах однієї площі.

Переваги смарт квартир

Безперечними плюсами смарт квартир є наступні:

  • доступна вартість;

  • ефективне використання простору;

  • можливість зекономити на комунальних рахунках;

  • простота у проведенні ремонтних робіт.

Недоліки смарт квартир

Тим не менш, даний різновид квартири також має деякі мінуси:

  • підходить лише для одного-двох мешканців;

  • відсутність можливостей для перепланування;

  • вища ціна за кожен метр порівняно із звичайними квартирами;

  • швидке розповсюдження запахів.

Не дивлячись на особливу специфіку облаштування, характерну для смарт квартир, придбання такого житла може стати гарною інвестицією у майбутнє. У зв’язку із цим варто розглянути доступні варіанти смарт квартир у Львові.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Зачем и как диджитализировать свой бизнес

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X