Головна » Бухгалтеру » Консультації » Щодо декларування податку на прибуток за ІІІ квартали
Консультації

Щодо декларування податку на прибуток за ІІІ квартали

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Граничний термін подання декларації з податку на прибуток за ІІІ квартали 2020 року для квартальних платників податку на прибуток – 9 листопада 2020 року.

Декларацію з податку на прибуток за ІІІ квартали 2020 року подають:

– юридичні особи – резиденти України, які за підсумками 2019 податкового (звітного) року отримали дохід 20 мільйонів гривень, тобто ті, які звітують у 2020 році поквартально;

– платники, які внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій та які порушили умови звільнення від оподаткування (неплатники податку на прибуток, які у січні – вересні 2020 року порушили спеціальні вимоги
п. 133.4 Податкового кодексу України, а саме, допустили нецільове використання доходів);

– юридичні особи, які з 01.10.2020 перейшли із загальної системи оподаткування на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Самостійно задеклароване податкове зобов’язання сплачується  протягом  10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України, для подання податкової декларації.

Тобто, останній день сплати податку на прибуток за результатами ІІІ кварталів 2020 року – 19 листопада 2020 року.

Звертаємо увагу, що:

– для обрахунку об’єкта оподаткування платники податку на прибуток використовують дані бухгалтерського обліку та фінансової звітності щодо доходів, витрат та фінансового результату до оподаткування;

– фінансова звітність є додатком до декларації та її невід’ємною частиною;

– фінансовий результат до оподаткування, задекларований в декларації, відповідає даним Звіту про фінансові результати.

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що у платників є можливість подати податкову звітність через Електронний кабінет (http://cabinet.tax.gov.ua).

Довідково: відповідно до норм Податкового кодексу України суб’єкти господарювання, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), за попередній річний звітний (податковий) період, перевищує 20 мільйонів гривень є квартальними платниками податку на прибуток.

Податкові декларації за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу подаються протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

 

ДПС

3 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X