Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » ШО? Опять? – З 24 ЖОВТНЯ У КИЄВІ ЗАБОРОНЕНО ПРОДАВАТИ АЛКОГОЛЬ ВНОЧІ
Держоргани інформують

ШО? Опять? – З 24 ЖОВТНЯ У КИЄВІ ЗАБОРОНЕНО ПРОДАВАТИ АЛКОГОЛЬ ВНОЧІ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

24.10.2018р. у столиці набуло чинності рішення про обмеження продажу алкоголю вночі. Відтак, з 23.00 до 10.00  магазини та МАФи повинні обмежити реалізацію спиртного. Йдеться про вино, пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої. Правило не поширюється на заклади ресторанного господарства – кафе, бари, заклади громадського харчування тощо.

Згідно з документом, Департамент міського благоустрою КМДА буде пильно контролювати виконання рішення власниками МАФів та торговельних мереж.  На всіх порушників чекають адміністративні стягнення.

«Так, це наше не перше схоже рішення, але цього разу ми доведемо справу до кінця, бо діємо винятково у межах чинного законодавства. Нагадаю, що віднедавна міста мають право самостійно встановлювати часові межі на продаж спиртного. Місто виконало волю киян, які неодноразово зверталися з відповідним проханням, а також завдання мера, який у своїй позиції непорушний: продавати алкоголь вночі в магазинах  – заборонено!», –  зазначив співавтор відповідного рішення, депутат Київради Владислав Михайленко.

У мерії переконані, що виконання даного рішення дозволить зменшити обсяги вживання алкогольних напоїв у Києві. Це у свою чергу знизить рівень злочинності та смертності, а також збільшить тривалість життя населення.

Щороку в Україні через алкоголізм та пияцтво помирають понад 40 тисяч осіб. За рівнем споживання алкоголю держава займає одне з перших місць у світі. Також, за даними Всесвітньо організації охорони здоров’я, Україна посідає перше місце у світі за вживанням алкоголю серед дітей та молоді.

КМДА

28 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X