Головна » Бухгалтеру » Консультації » Штрафні санкції за непроведення розрахункових операцій через РРО.
Консультації

Штрафні санкції за непроведення розрахункових операцій через РРО.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Згідно п. 1 ст. 17 Закону “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, (із змінами та доповненнями), до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у разі встановлення в ході перевірки факту:

– проведення розрахункових операцій з використанням РРО, ПРРО або розрахункових книжок (РК) на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг);

– непроведення розрахункових операцій через РРО та/або ПРРО з фіскальним режимом роботи;

– невидачі (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання РК на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання.

Встановлено штрафи в таких розмірах:

– 100 відс. вартості проданих з порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Закону N 265, товарів (робіт, послуг) – за порушення, вчинене вперше;
– 150 відс. вартості проданих з порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Закону N 265, товарів (робіт, послуг) – за кожне наступне вчинене порушення.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X