Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Скаржитись про відмову реєстрації ПН/РК тільки в суд!
Ініціативи законотворців

Скаржитись про відмову реєстрації ПН/РК тільки в суд!

На офіційному ресурсі ДФСУ оприлюднений проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення окремих положень».

Метою розроблення проекту акта є усунення колізії в окремих  положеннях норм податкового законодавства. Вирішення цієї ситуації можливе шляхом внесення змін до статей 56  та 201 ПК України, виключивши відповідні положення.

Якщо коротко, то згідно чинного ПКУ рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних та скарга в адміністративному порядку на відповідне рішення розглядається та приймається на центральному рівні ДФС. Тобто одним і тим самим органом. А скарга на рішення має подаватися в орган вищого рівня — це і є ДФС України. ТО і виходить, що платник має скаржитися в той же самий орган, котрий видав рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі. 

Тому Проектом передбачається виключення п.23 ст.56 ПКУ, та виключення слова «адміністративного» з п.16.3 ст. 201 ПКУ. Тобто з моменту прийняття закону оскаржувати рішення ДФС про відмову у реєстрації ПН/РК можна буде лише у судовому порядку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

16 − восемь =

Пошук від Google

Наша розсилка

Лишь в конце работы мы обычно узнаём, с чего её нужно было начинать

Події

Останні пости на форумі

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: