Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Скаржитись про відмову реєстрації ПН/РК тільки в суд!
Ініціативи законотворців

Скаржитись про відмову реєстрації ПН/РК тільки в суд!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

На офіційному ресурсі ДФСУ оприлюднений проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення окремих положень».

Метою розроблення проекту акта є усунення колізії в окремих  положеннях норм податкового законодавства. Вирішення цієї ситуації можливе шляхом внесення змін до статей 56  та 201 ПК України, виключивши відповідні положення.

Якщо коротко, то згідно чинного ПКУ рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних та скарга в адміністративному порядку на відповідне рішення розглядається та приймається на центральному рівні ДФС. Тобто одним і тим самим органом. А скарга на рішення має подаватися в орган вищого рівня – це і є ДФС України. ТО і виходить, що платник має скаржитися в той же самий орган, котрий видав рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в Єдиному реєстрі. 

Тому Проектом передбачається виключення п.23 ст.56 ПКУ, та виключення слова “адміністративного” з п.16.3 ст. 201 ПКУ. Тобто з моменту прийняття закону оскаржувати рішення ДФС про відмову у реєстрації ПН/РК можна буде лише у судовому порядку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

пять × один =

Пошук від Google

Наша розсилка

Багатьом не подобаються зміни, але ми повинні навчитися приймати їх. Особливо якщо альтернатива змінам — це катастрофа

— Ілон Маск

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

  • 1 день ago by buh24comua #школабізнесу
  • 22 часа ago by buh24comua #школабізнесу
  • 13 часов ago by buh24comua Друзі, ми прочитали книгу Андрія Степури і спішимо поділитися з вами своїми враженнями. Читайте огляд на нашому сайті. Відгук написано за співпраці з  @monolithbizz  #ораторськемистецтво #книги #нонфікшн

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: